| dangerous666 a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca exista pe piata o carte tehnica a calculatorului. Cu descrierea fiecarui mecanism al sau, erori posibile in software si hardware cu posibilele motive si rezolvari.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Există, dar multe sunt outdated.
(adică te mai interesează amănunte despre piese ce nu se mai fabrică sau soft demult uitat de lume!?)
Ai putea să cauți pe la Bibliotecă, sigur o să găsești ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Apat mii de softuri si update uri la softuri zilnic, chiar crezi ca ar putea face cineva o carte cu erorile acestora?