| AlexGDW a întrebat:

Salut, as putea primi niste ajutor cu un tab 3 lite?
ca sa dau mai multe detalii
am incercat un prieten sa ii faca root (habar nu am ce a instalat sau ce a facut)
iar cand am vrut sa ii fac eu (fara sa stiu ce a facut el inainte)
am vrut sa ii dau o resetare la setarile din fabrica (dar atunci mi-a intrat in CWM-based Recovery v6.0.4.8 si de aici a inceput problema.
nu mai pot face nimic. am vrut sa ii fac o resetare manuala dar nu are nici un backup pe care sa il aplic. si nu mai pot iesi din CWM
ce as putea sa fac sa o "repar" chiar nu vreau sa ii cumpar una noua.

3 răspunsuri:
| alexcris007 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un service cu ea decat sa o strici mai rau... Nu mori pentru 50-60 lei.

| linked01 a răspuns:

Iti pui un alt soft pe cardul de memorie si ii dai flash. cu ocazia asta ii faci si upgrade.

daca vrei sa pastrezi ROM-ul oficial, trebuie sa cauti pe net versiunea potrivita + kernelul aferent sa il si rootezi.

| AlexGDW explică (pentru linked01):

Si daca te rog poti sa imi spui de unde iau toate aceste chestii?
de 5 ore ma chinui si nu pot face nimic
multumesc