| myrel123 a întrebat:

Salut as vrea sa achizitionez cateva componente de la altex, dar am inteles ca nu sunt de incredere adica piesele nu sunt bune etc.
As vrea sa stiu ce parere aveti despre ei.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu am inteles nimic.
Piesele nu sunt bune daca nu is alese bine de cel care face configuratia. Altex doar le vinde, nu le fabrica.

| Jipa95 a răspuns:

Pai da ce ALtex le produce? Ei doar le vinde si atat! Si daca iti da garantie 2-3 ani la acel produs, nu stiu de ce te ambalezi atat.

| myrel123 explică:

Ma refeream la modul de livrare si la cum se comporata cu garantia imi cer scuze ca nu m-am exprimat corect mai sus