| kMirke a întrebat:

Salut, as vrea sa achizitionez un PlayStation 4 de 500 GB pana in 1850 lei cu cateva jocuri!

Este o oferta la Emag : PlayStation 4 500 GB + jocul God of War III Remastered = 1450 lei

Si as cumpara Grand Theft Auto V + Mortal Kombat XL

Si totul costa 1860 lei.

Se merita aceste achizitii pana in 1860 lei?

Alte propuneri mai bune?

Ps4 de 1 TB nu as lua, nu cred ca am ce face cu atata memorie.

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Se merita. Dar eu as schimba Mortal Kombat cu The Last Of Us, un joc mult mai bun, dar acum fiecare cu preferintele lui. Nu merita de 1 TB, n-ai ce face cu atata memorie.