| GabrielZaharia a întrebat:

Salut
As vrea sa cumpar un J5 2017.
Ce pareri aveti despre el?
Si inca ceva. oare cat va fi de black friday daca acum este 11 milioane?

4 răspunsuri:
| BAD17 a răspuns:

Sincer parerea mea e ca 2016 arata mai bine decat 2017

| andrada2222 a răspuns:

Buna, j5 2017 este un telefon foarte bun care arata senzational, nu stiu cat va fi de black friday, dar acum este redus de la 1300 la 1099

| PPVali a răspuns:

De Black Friday nu cred ca o sa fie mai putin de 900-1000 de ron.

| iSketyZ a răspuns:

Eu ti-l recomand dar inainte de asta uitate la specificatii cu telefoane asemanatoare (la pret) si dupa vezi care e mai bun! Mult noroc
!