| George_Bugheanu_1997 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar un sistem audio 2.1 Trust SoundForce Presto, 42W RMS.Ce parere aveti ar fi o achizitie buna sau mai astept?

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E2JP7BBBM/ e mai bun ca trust si e si mai ieftin

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Spune ce bani ai, poate gasim ceva mai bun in suma alocata de tine pentru achizitie.

| George_Bugheanu_1997 explică:

Bugetul nu prea ma ajuta, undeva intre 100-200 lei

| George_Bugheanu_1997 explică:

L.am cumparat in seara asta.Se pare ca nu am facut o achizitie foarte buna, dar asta e.Sistemul este exact ca 2 boxe de pc normal nu are nici macar buton de reglat bass.ul