| InTeReSsUl04444 a întrebat:

As vrea sa imi iau un calculator dar nu am prea multi bani, asa ca m.am gandit la unul la mana a dou.a! Am un buget maxim de 1200 lei! Dar vreau doar unitate centrala, caci periferice am eu acasa destule! As vrea sa imi tina cat de cat unele jocuri! Daca stiti voi unul imi puteti lasa un link! Daca se poate la componente sa aiva cam 2Gb placa video, 4Gb RAM,poate un procesor Amd ceva mai bunicel, etc! Multumesc+Funda!

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Da, este relativ bun, placa video in timp inavitabil la orice pc ai lua in banii astea trebuie schimbata, apoi sursa e putin cam mica pentru un AMD, dar este OK pentru moment, deoarece e un Cooler Master ar trebui sa aiba certificari care atesta ca ofera o putere apropiata de 450W, care pentru moment ti-e suficienta, dar la limita.

5 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Trebuie sa ne zici de unde esti, pe www.olx.ro este cel mai posibil sa gasesti.

* Sa ne spui de unde esti sa cautam la tine in zona, degeaba iti arat unu din Cluj de ex si tu stai in Constanta. Nu?

| InTeReSsUl04444 explică:

Sunt din Comarnic judetul Prahoba!

| Bogdy2k a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Http://olx.ro/oferta/sistem-cpu-intel-garantie-ID2iWjp.html#9936a81735

Poti sa te uiti si tu sa ne dai linkul aici si noi o sa iti spunem, sau mai exact sa ne dam cu parerea, cum vrei sa o iei, daca e bun sau nu.

| Bogdy2k a răspuns (pentru Bogdy2k):

Http://olx.ro/oferta/sistem-pc-gaming-ID31RxL.html#d2627e4d91
http://olx.ro/oferta/sistem-pc-i3-3-2ghz-6gbram-gtx-ID3OyMe.html#d2627e4d91

Poti sa gasesti doar o parte din calculator si restul sa mai cumperi din alta parte. Daca nu te descurci cu compatibilitati sau asa, rescrie aici.

| Bogdy2k a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Da, este relativ bun, placa video in timp inavitabil la orice pc ai lua in banii astea trebuie schimbata, apoi sursa e putin cam mica pentru un AMD, dar este OK pentru moment, deoarece e un Cooler Master ar trebui sa aiba certificari care atesta ca ofera o putere apropiata de 450W, care pentru moment ti-e suficienta, dar la limita.