| BadBoys007 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati un Smart TV 3D pana in 2.500-3.000 lei. Ceva de calitate daca se poate laughing

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DDMFLBBBM/
Nu are rost sa iei ceva 4k pentru ca nu exista continut suficient 4k

12 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La banii aia nu prea gasesti lucruri de proasta calitate... http://bit.ly/1wtU6Ym ori http://bit.ly/1sQcFUo si http://bit.ly/1x9ZHkP. Toate ofera o calitate foarte foarte buna a imaginii. De altfel la banii astia...

| bogdan324 a răspuns:

Eu il recomand pe acesta, are rezolutie 4k ceea ce inseamna ca e de 4 ori mai bun ca un smart tv 1080p

| BadBoys007 explică (pentru bogdan324):

Un link? Daca se poate

| AlexL28 a răspuns (pentru bogdan324):

4k cu doar 3000 de lei? mi se pare cam putin...

| sltlp a răspuns (pentru AlexL28):

Asta e doar o problema. problema 2 e ca nu gasesti pe nicaieri continut 4k...

| bogdan324 a răspuns (pentru BadBoys007):

A,scuze,am uitat sa pun link-ul
http://www.emag.ro/......DSKHCBBBM/

| AlexL28 a răspuns (pentru sltlp):

Ei bine, daca chiar e 4K si e la pretul acela se merita. Da, nu avem continut 4K si nici macar FullHD nu avem in abonamentele de la noi, dar pe viitor va fi bun, sau pentru jocuri, normal.

| sltlp a răspuns (pentru AlexL28):

Pana o sa avem placi video de 4k, iar, mai trece vreme...

| AlexL28 a răspuns (pentru sltlp):

Ce vrei sa spui? Ultimele modele de placi grafice pot sa duca fara probleme orice joc la rezolutie 4k, cel putin din cate stiu eu, nu sunt foarte pasionat de jocuri...

| sltlp a răspuns (pentru AlexL28):

Iti spun eu ca nu e asa. Doar ca idee: cu 2*sli de gtx 970, placa abia aparuta, 1700 lei bucata, in 4k, crysis 3 la veri high are in medie 25-30 fps. Bioshock tot asa, are 60 fps, dar nu e atat de solicitant. Metro radux, 40 fps. tomb raider, 40 fps. Deci aceste fps-uri is numai daca iti permiti sa dai 3400 lei numai pe gpu-uri. Asa ca nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii aia nu se merita 4k ca nu sunt foarte bune. daca vrei 4k e cel putin 1500 de euro, daca vrei ceva calumea. deci ia unul mare, cu Full HD 3d si alte prostii.

| BiancaCN a răspuns:

Iti recomand un televizor Samsung. Le poti gasi si la 1.000 de lei. Sunt foarte bune si au diferite aplicatii.