| anca35 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un aparat foto digital.Care mi-l recomandati? Sa iau Samsung ES25S sau cu card? Sunt mai bune cu baterii sau cu incarcator? Cel mai bun raspuns primeste funditahappy

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Am avut un aparat cu baterii si l-am aruncat.Mergea f f prost. Indiferent de ce baterii/acumulatorii ii puneam tineau f putin si se inchidea singur, facea numai probleme.Am un aparat pe incarcator si merge excelent.Am observat insa si la alte aparate electrocasnice ca cele cu incarcator sunt mult mai bune decat cele cu baterii.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Eu am un Nikon coolpix s3000 si sunt foarte multumit de el. Este cu incarcator care e mult mai bun decat baterii/acumulatori atata tot ca daca s-a descarcat trebuie sa astepti vreo 12h sa se incarce, dar asta depinde e acumulator.

http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1207&itemId=27765
uite aici un link cu detalii despre el:P

| Some0ne a răspuns:

Eu am cu baterii si ma enerveaza la culme, mai ales ca eu vreau sa fac poze cu blit si daca fac cateva poze deja se descarca bateria. K sa tina mai mult trebuie sa iau Toshiba si alea costa destul de mult si nici ele nu tin o vesnicie.Mai bine iti iei cu incarcator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu incarcator cu siguranta. Cele cu baterii deja nu se mai produc.
Si ca marca doar Canon, Nikon, panasonic.Sunt primele 3 marci pe plan mondial si au o calitate deosebita.
Doar Canon si Nikon lucreaza in domeniul profesional asa ca fac produse deosebit de bune, acum depinde si de model ca nu poti compara un Canon de 50 de euro cu o cam foto Samsung de 300 de euro.
deci Canon sau Nikon cu incarcator sau nr 3 Panasonic.
Samsung sunt cam la coada in lumea fotografiei.
pa, pa.

| meseryashul a răspuns:

Http://www.olympus.ro/consumer/29_digital-camera_sp-800uz_22715.htm, nu stiu daca o sa-ti placa dar sunt foarte multumit de el. O zi buna