| Yeah3xBB a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon. Sunt indecis intre doua telefoane: Samsung Galaxy S si Apple Iphone 4. Va rog cei care detineti aceste telefoane sa-mi ziceti si mie care este mai bun. Cel care imi spune mai multe despre ambele telefoane primeste funditatonguebig grin!

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Nu prea le poti compara, galaxy foloseste android, iar iphone foloseste iOS.
In mare, iti recomand Galaxy. E la aproximativ aceleasi performante, dar la un pret mai aproape de adevar. tongue

4 răspunsuri:
| DrummerDreams a răspuns:

Cred ca iphone4 ii cel mai tare

| optical a răspuns:

Iphone 4 clar.

| sabininio a răspuns:

Eu am un galaxy S si sunt foarte multumit de el
nu am avut niciodata probleme eu iti recomand galaxy

| luxury a răspuns:

Iphone 4