| dragalasuul a întrebat:

As vrea sa stiu daca aceste componente sunt compatibile si cat de bune sunt pentru gaming,vor face fata jocurilor ca CS:GO, minecraft, etc? Sistem Desktop PC ASUS M32AD-RO057D cu procesor Intel® Core™ i5-4460 3.20GHz Haswell™, 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce GTX 745 4GB, Free DOS.

3 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

E suficient pentru jocurile enumerate de tine. Daca vrei sa schimbi ceva, iei o placa video mai puternica (chiar daca are 4gb placa, tot e slabuta pentru jocurile mai noi)

| dragalasuul explică:

Accept si sugestii daca e sa schimb ceva

| FleshUl a răspuns:

Componentele tale sunt foarte bune.Cel putin placa video este GTX si este peste 700 si procesorul este foarte bun. Daca ai fonduri ti-as sugera sa cumperi niste memorie RAM desi este bun si cat ai acum si cu siguranta PC-ul tau va face fata la multe jocuri. Si daca vrei sa vezo cerintele de sistem al jocurilor iti sugerez sa intri pe Can I Run It. Sper ca te-am ajutat