| Vasy10 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu daca cei de la Google au scos vreun nou program la Google maps ca sa poti vedea oameni direct din satelit dau funda pentru un raspuns concret.

Răspuns Câştigător
| mihai741 a răspuns:

Există însă mi se pare foarte logic faptul că nu se dă populației. Astfel de chestii sunt folosite de instituțiile abilitate nu de oameni simplii ce vor să „spioneze" pe cineva. La urma urmei chestia asta poate fi ceva periculos dacă toată lumea ar avea acces la ea. Cum rămâne cu intimitatea personală și multe alte chestiuni de genul acesta?!?!

4 răspunsuri:
| AndreiIulian a răspuns:

Esti de la SRI tu ma sau ce de vrei sa ii vezi.
Fi sigur ca nu, tu stii cata tehnologie implica asta?
milioane sau chiar miliarde de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista programul doar ca nu e facut public din motive de securitate!

| Bughy_Bughy-Manu_1997 a răspuns:

Nu au scos deoarece pentru a vedea oameni iti trebuie camere foarte performante te gandesti nu si 24 din 24 ar filma si nu MOCA. Nu stiu in viitor ce vor face dar in prezent sigur nu au scos.

| Addrian a răspuns:

Direct din satelit era si pana acum, dar daca te referi la un mod live nu a aparut inca, imi pare rau multi ar avea programul asta laughing.