| Pîrvu_Andrei_1998 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa achizitionez piese de calculator second hand, imi puteti da linkuri catre siteuri unde pot gasi piese secod hand? Multumesc, apropo, ofer funda!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ar mai fi si okazii.ro

| EnvyU a răspuns:

Forum.computergames.ro Eu de aici mi-am cumparat calculatorul pe piese de la cativa useri. cu 2400 ron mi-am luat super pc. E mai nasol daca nu esti din Bucuresti, dar oamenii trimit si in tara. Si exista trader rating, adica vezi cu cine au mai facut tranzactii si daca a fost ok.

| RuLLeR4D a răspuns:

Poti sa cumperi cu incredere de aici : https://www.diabloscomputer.ro/