| TheSeventhSin a întrebat:

Salut,as vrea si eu sa-mi ziceti cateva aplicatii folositoare pentru android dar si anumite jocuri care chiar credeti ca merita instalate.
As vrea sa-mi ziceti totodata si ce fac aplicatile repsective cele mai multe aplicatii folositoare primesc funda. Funda am s-o dau peste 2 zile, pentru ca astept raspunsuri.
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Shazam - cand nu stii numele unei melodiei cu microfonu shazam iti gaseste melodia
Translate - Traducere rapida din orice limbi in orice limbi + comenzi vocale.
Premium Wallpapers HD- Iti da multe wallpaper-uri frumoase pe care le si poti pune simplu pe ecran.
Tastatura swiftkey- E o tastatura rapida, cool si foarte folositoare. Merita incercata
-Alert Flash 2 - daca ai blitz la camera cand cineva te suna sau primesti mesaj acesta palpaie.
SnapTube- descarci clipuri de facebook / youtube gratuit in telefon. snaptube o gasesti pe google (nu in magazin play)
Bafta.

| TheSeventhSin explică:

Stie cineva vreo aplicatie unde pot vedeam ce filme o sa urmeze si la ce ora pe anumite canale de tv?

| OneCs a răspuns:

Imi pare rau, nu stiu o asenenea aplicatie, dar poate iti place aceasta aplicatie.http://www.1mobile.com/sopcast-367236.html
Poti sa vezi programele de la tv live gratuit. Uite si un tutorial.
https://m.youtube.com/watch?v=cfvvoRdOA8c

Sper ca te-am ajutat.