| NesCafe a întrebat:

Salut,as vrea si eu sa stiu daca pot rula Windows 7 ULTIMATE pe acest sistem, l-am achizitionat acum 1 luna si vreau sa stiu daca ar merge bine happy
Procesor: AMD Athlon 64 Dual Core 4450e de 2. 3GHZ
Placa Video: nVidia Geforce 8200 256MB ( este integrata )
Rami: 2GB DDR2( numai ca am 1.75 pentru ca ia Placa Video din ei. )
Hard Disk: 160GB SATA 2

PS: La placa video cand i-am instalat Driver-ul nu stiu de ce in loc de 256MB si seria Geforce 8200 imi arata nVidia Geforce 9200 de 512MB... happy

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De mers merge, dar nu stralucit.

| CoL00SaL a răspuns:

Merge...

| bistrita1984 a răspuns:

La windows 7 se cere minim 2 gb ram, iti va merge am intalnit sisteme care aveau si 1 gb ram si mergea mai incet dar rula

| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Instaleaza home premium pe 32 bit daca vrei sa mearga ok, merge si ultimate

| darian1000 a răspuns:

Va merge dar nu excelent