| ascovit a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca se poate sa citesti arhiva dintr-o conferinta pe mess, si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Conferinta se salveaza si ea la arhiva, trebuie sa ai optiunea "salveaza arhiva" de la "preferinte".

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Sigur ca poti! dai sus messenger---->preferences--->conversation history--->view conversation history apoi, unde ai acolo langa actions view all, dai pe sagetuta aia mica si selectezi confewrences messages

| Anda1197 a răspuns:

Te loghezi>contac>mesage archive... si acolo ai toate convorbirile... Sper ca te-am ajutat si sper ca ti-ai gasit discutiilehappy

| Lamaitzza a răspuns:

Buna,da se poate. Dai click dreapta pe id-ul persoanei careia vrei sa citesti arhiva si o sa iti apara "Message Archiving" dai acolo si o sa iti apara. Succes! funda puppy dog eyes big grin