| AndreyFsk a întrebat:

Salut, aseară am făcut un upgrade pe pc. O sursa de 400 și o placa video de 512 mb 256 bit.Am mers vreo doua ' trei ore și ecranul a înghețat, l.am închis și când sa îl deschid iar pornesc coolerele în blana și nuu da semnal nici în mouse nici în tastatura și nici în monitor și sta așa.. De la memorii nu e ca am verificat.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cumva aceasta placa video este 9800gt? Tare imi e ca s-a ars ceva, probabil din cauza sursei pocnitoare? Este cumva deluxe sursa?

| AndreyFsk explică:

Nu, sursa este sirtec high Power iar placa video este un leadtek 9600 gt. Dar cred ca este este la sursa deoarece am dat placa video jos și tot ăsta se întâmplă.