| McClod a întrebat:

Aseara am vrut sa instalez windows xp si i-am dat format nu format quick s-a format s-a incarcat instalarea si cand sa-si dea restart si-a dat dar a ramas blocat pe prima imagine de inceput cu inf depre pc...; Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai probleme cu hardul, nu ti-e clar...

| GeoGeo6566 a răspuns:

Ii dai restart! si o sa ai la nume scris administrator! nu o sa mai faci pasi aia 5-6. La mine la fel face se albeste si dupa aia ii dau restart si trece peste

| MixTape a răspuns:

Intri in meniul boot si iesi din el iarasi. Poate merge dupa

| McClod explică (pentru MixTape):

Nu ma lasa sa intru in nimic ce sa fac daca scot hardu si pornesc asa pot sa intru in bios

| MixTape a răspuns:

S-ar putea sa aiba o eroare windowsul un fisier dll lipsa sau hardu e bulit.

| McClod explică (pentru MixTape):

Am rezolvat am bagat cd cu windows fara hard a pornit instalarea si am bagat repede hardu si acum merge nu imi mai face erori

| minu2001 a răspuns:

Eu din ce am inteles windows xp nu mai merge s-a dat anunt ca nu se mai foloseste si ce instalam de pe net sau de pe orice pe windows xp nu mai porneste a expirateXexpirat wwind.xp nici pe pc meu numi mere...