| simulare a întrebat:

Asi dori sa stiu daca aceasta placa video este compatibila cu aceasta placa video.
Placa de baza
http://www.ebay.com/......1156442904
Placa video
https://www.zotac.com/gb/product/graphics_card/gt-610-sy nergy-2gb#spec

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este perfect compatibila.

| simulare explică (pentru Jipa95):

Multumesc, crezi ca imi merge CS GO cu 4GB Ram si un procesor 3Gh?

| CPAElites a răspuns (pentru simulare):

Placa Video e o prastie!
PC-ul tau este unul de tip SFF?
Care este bugetul maxim?

| simulare explică (pentru CPAElites):

Cum adica SFF imi poti explica? Este un PC low profile sau cum se zice, e o carcasa destul de micuta.

| simulare explică (pentru CPAElites):

Da este SFF mai precis am un Dell Optiplex 780, Daca acea placa video nu eeste buna ce imi recomanzi maxim 200 Lei (Am cautat pe net SFF),

| CPAElites a răspuns (pentru simulare):

Ce procesor e ala Core 2 dou? Quad Core?
Mai strange 350 lei!

| simulare explică (pentru CPAElites):

Da procesor Core 2 duo // Ce placa video imi recomanzi?