| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

Astazi am vrut sa instalez Windows 10.Totul a mers perfect pana a ajuns la 75% (s-a blocat la Configuring settings 1%). Au trecut 30 de minute si inca sta la 75%.Sa-l mai las o ora sau sa redeschid laptop-ul?

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca un restart iar dupa restart o sa continue de unde a ramas.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru Intruder19):

N-a continuat deloc.Macar am tot ce am avut de pe Windows 8.1

| darrio2007 a răspuns:

Reincearca maine.Ai inceput prea devreme.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru darrio2007):

Deci redeschid laptop-ul?

| darrio2007 a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Lasa-l sa vezi ce face. Daca tot nu merge incearca maine. Posibil ca azi sa nu intre toate actualizarile pentru el.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru darrio2007):

Deci spune-mi ce sa fac.Il tin deschis o ora-doua si daca nu redeschid laptop-ul si incerc sa-l pun maine?

| Ionut2022 a răspuns (pentru darrio2007):

HostName: Romania Convoy Trucking [0.3.7]
Address: 93.119.25.161:7777
Players: 4 / 50
Ping: 25
Mode: RCT v9.1
Language: English/Romana

| darrio2007 a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Da.Daca nu se finalizeaza descarcarea si instalarea.Am si eu in Taskbar asa ceva.Dar inca nu ma bag sa il descarc/instalez.Mai astept.Nu ma arunc ca boul cu oistea in gard.Astept inca pareri despre acest w10.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut2022):

Ce-i asta?

| singuraticul90 a răspuns:

Incearca sa iei din alta parte windows-ul, poate are erori, sau inchide laptopul si incearca din nou, nu are cum sa dureze asa mult