| slow0 a întrebat:

Ati auzit despre site-ul Aliexpress, cineva care si-a comandat ceva de acolo si poate sa-mi spuna daca sunt seriosi si daca telefoanele acelea sunt bune de ceva...

Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

Am comandat de pe aliexpress şi comanda a venit după o lună, totul a fost ok, dar să ştii că este ca un okazii în varianta noastră în sensul că aliexpress nu este o firmă independentă ci adună mai mulţi vânzători, uită-te după ratingurile primite de fiecare.
Ai şi o perioadă de retur în caz că ceva nu e în ordine.
Sper că te-am ajutat!