| sergiu_9343 a întrebat:

Avea un prieten pe tableta android un joc in care parcai tiruri pentru controlul directiei stanga - dreapta avea doua sageti in partea stanga a ecranului iar pentru acceleratie si frana doua pedale in partea dreapta stiti cumva despre ce joc este vorba?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu cred eu ca cineva stie dar iti dau o idee, strange bani din toate puterile tale fa-ti un pc bun descarca euro truck simulator 2 si daca ai parintii plecati din tara roaga-i sa iti trimita un volan cu schimbator de viteze ca la masina si ambriaj. Aia ar fi viata de sofer la domiciliu laughing