| yoman a întrebat:

Azi am fost si mi-am cumparat un paysafecard de 25 lei pentru a-mi cumpara Counter-Strike 1, 6 + Counter-Strike Condition Zero pe Steam.
Am dat sa-l cumpar si trebuie sa confirm (sau nu stiu ce, nu am mai intrat) tranzactia pe site-ul celor de la Paysafecard. Am dat sa ma redirectioneze, dar mi-a aparut urmatoarea eroare:
"Cod de eroare:-7
Nu s-a putut stabili o conexiune cu serverul, e posibil ca acesta sa nu fie online sau sa nu existe legatura la Internet."
Cum fac sa o rezolv?

1 răspuns:
| OneTap a răspuns:

Daca ti-au fost luati banii poți face un ticket sau un feedback