| Liviu321 a întrebat:

Salut! Azi mi-am reinstalat windowsul si vad ca nu-mi mai merg deloc video clipurile de pe Facebook ori Youtube. Imi da o eroare si ma duce la 9 chestii care pot fii problema dar nimic si aici. Am instalat flash player, placile de baza, video tot dar vad ca inca face figuri. Care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player si sigur o sa iti incarce;)
ai aici link-ul de unde sa instalezi: http://get.adobe.com/flashplayer/

| Kampion a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player. Daca il ai instaleaza driverele pentru placa video! Numai bine!

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Verifica daca ai instalat Adobe flash player, daca nu e instalat INSTALEAZA-L!