| Maciu_Marian_1994 a întrebat:

Salut baieti, am si eu o problema cu aplicatia ZEDGE de pe iPhone ....deci,instalez ToneSync,reusesc sa il sincronizez cu iPhoneul (cred),si pur si simplu cand downloadez o melodie din aplicatie,imi apare pe PC sa aleg unde sa se salveze melodia,dau acolo sa se saveze in folderul "Automatically Add to iTunes" dar,in mod ironic,imi tot apare aceasta fereastra de fiecare data, si nu imi salveaza nimic... putin ajutor va rog?

2 răspunsuri:
| Ale_Alexandra_2000_gBHA a răspuns:

De la ultimul update zedge cam are probleme... Mai bine intra pe un site de unde poti downloada muzica... De exemplu eu downloadez de pe anymp3.org e foarte bun. Am gasit toate melodiile cautate de mine big grin

| Maciu_Marian_1994 explică:

Pai si de acolo le pot pune la ringtone?