| teoooGT a întrebat:

Salut baieti si fete!

Stie careva cum scap de pacostea asta?

http://postimage.org/image/brwqhp9il/

Am un windows si cand se termina trial-ul ala trebuie sa-l formatez.Ma ajutati? multumesc!

10 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Puneti un windows activ, al tau e cu activare in minim 30 de zile daca nu ma insel.un sp2 daca gasesti

| teoooGT explică (pentru skama18):

Este sp2.am incercat tot.am sa imi fac alt CD cu windows...va multumesc!

| Naiky3Run4 a răspuns:

Trebuie sa iti activezi windowsu, uite aici seriale pentru windows xp sp3 : V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J

| teoooGT explică (pentru Naiky3Run4):

Am sp2...dar codul asta unde trebuie sa-l bag?

| impulls a răspuns:

Uite aici ai un crack pentru windows xp, trebuie doar sa-l executi si apoi sa dai restart la pc, si o sa mearga e testat de mine...ei eu am trecut prin problema ta... funda?:D

http://www.filehost.ro/2932830/crackingXP_rar/

| teoooGT explică (pentru impulls):

Mersi mult.dar nu il pot deschide.este virusat si nu ma lasa antivirusul.Mersi oricum.

| CookieFace a răspuns:

Baiiete. aici iti spune sa activezi windowsul. e normal sa se inchida pentru ca systemul nu recunoaste ca fiind cel original. incaerca sa cauti pe youtube. how to activate windows. sper ca te-am ajutat si daca poti funda

| teoooGT explică (pentru CookieFace):

Am cautat pe youtube si am gasit asta... http://www.youtube.com/watch?v=0Orky0S4gys

am facut la fel si cand inchid pc-u si il repornesc iar imi apare chestia aia...

si sms nu dau sa platesc prin paypal.

| CookieFace a răspuns:

Reformateza PC-ul si nu o sa mai ai probleme

| Mirel1337 a răspuns:

Salut! Dacă incă mai ai această probelmă descarcă Antiwpa.Îl găseşti pe Google, dar trebuie să-ţi dezactivezi antivirusul pentru că îl va lua ca pe un virus, după care îl activezi din nou. Fundă?