| Echaursi a întrebat:

Salut /Buna din nou!

Pot avea teme pe Samsung c6625?
Trebuie sa mentionez ca ruleaza cu Windows Mobile [0.1 sau 6.1, nu mai stiu exact!]
De unde iau si eu Java sau un software pentru GPS pentru aceeasi marca de telefon? [Samsung 6625 sad ]

Multumesc anticipat! Funda + VOT!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| djandrei a răspuns:

Ori ce telefon vei avea si vrei sa bagi ceva soft in el risti sa pierzi softu original de la tel. de exemplu eu am avut un LG ku990 viewty si nu aveam teme si ca sa imi bag trebuia sa instalez un soft pentru teme. si am citit pe net ca risti enorm sa iti instalezi separat softul tau personal copiat si poate virusat de pe netwinking parerea mea acum tu faci ce vreiwinking bafta in continuare cu teluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti. Le descarci de aici:http://www.samsungapps.com/ e site-ul oficial al Samsung. Unele sunt gratis altele cu bani.