| nutuxcristian a întrebat:

Cand activez 3G-ul,spune ca poate diminua autonomia bateriei. Acesta o diminueaza doar in momentul in care este activat,sau daca tot il activez intr-una cand am nevoie de internet, in timp se va strica bateria? Am un iPhone 4S. Dau funda +vot

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In orice moment cand 3G este activ, creste consumul! E asa greu de inteles?

| nutuxcristian explică (pentru K0sti):

Ok,mersi. Deci bateria nu este afectata in timp, decat in momentul in care 3G ul este activat, nu?

| K0sti a răspuns (pentru nutuxcristian):

Nu e afectata deloc! Numai ca se suge mai mult din ea cand e 3g activ! That's all!