| ekkk a întrebat:

Salut,cand am intrat pe cs go mi-a aparut asta
Ai pornit jocul intr-un mod nesecurizat fara sa folosesti steam sau utilizand optiunea -insecure.
Fisierele jocului nu vor fii verificate si nu te vei putea conecta la un server proteja vac
Te rugam sa verifici parametri de pornire, integritatea fisierelor jocului, sa repornesti aplicatia si sa incerci din nou
ce are?

1 răspuns:
| Benn12 a răspuns:

Deci,nu e nimic grav.Intri in Steam la Library > dai pe csgo click dreapta, dai la properties si la LOCAL FILES selectezi Verify integrity of Game files. Dupa restarteaza pc-ul. Daca nu merge, fii sigur ca csgo-ul Nu se deschide ca admin (run as administrator). Incearca sa iesi de tot din steam, sa intri iarasi. Daca iarasi nu merge, cauta pe Gugal.