| ToXicLoVe_2464 a întrebat:

Care are iPhone 3GS si stie daca se pot pune documente lucrate in Word si cum?

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Buna. iPhone'ul nu stie sa citeasca fisiere MS Office, decat daca ai un emulator de MS Office pe telefon. In schimb, pentru sistemele MAC OS, se foloseste Open Office - asa ca, incearca sa iti donwloadezi Open Office pentru iPhone. Dupa ce instalezi programul, poti vizualiza orice fisier MS Office - nu merg toate editate si are functii limitate. Bafta, Costi!