| mafiot1 a întrebat:

Salut care dintre modelele astea doua de routere de la tp-link sunt bune? Router wireless N 300Mbps TP-LINK TL-WR841N si Router wireless N 300Mbps TP-LINK TL-WR841ND

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sunt 100% identice. Ma rog, 99%. Diferenta e ca la varianta ND ai antene detasabile(in caz ca vrei sa le schimbi vreodata, lucru care nu se intampla niciodata) iar varianta cu N nu are antene detasabile. Eu as merge pe N. Chiar daca nd-ul are antene detasabile, nu e un router suficient de performant cat in cazul in care ii pui antene mai performante, sa le poata sustine(deoarece nu ofera mai mult de 500-1000mv).

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Amandoua sunt la fel, acelasi model, din cate vezi! Sunt foarte bune, acelasi model am si eu!

Răspuns utilizator avertizat