| Andyy007 a întrebat:

Care e faza cu 3g-ul la tablete?
Ce inseamna, cum functioneaza?

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

3G este un semnal mai rapid, pentru 3G trebuie sa ai o cartela de internet, poti sa cumperi una la abonament, la Vodafone este cel mai bine de cumparat pentru ca Vodafone este nr.1 in Romania cu cel mai buna semnal. Daca vrei 3G trebuie sa mergi in setari si la semnal. Funda?

| ImHere a răspuns (pentru SDavidS):

Si sa aiba cartela internet inclus, nu?

3 răspunsuri:
| 9898alin a răspuns:

3g la tablete inseamna ca poti sa bagi o cartela in tableta si sa navighezi pe internet fara nevoie de wi-fi daca nu ai 3g nu poti sa intri pe internet numai daca ai wi-fi! Funda?

| Andyy007 explică (pentru 9898alin):

Deci pot baga o cartela de telefon in tableta sa inteleg?
Si daca pot baga cartela, trebuie sa am net pe cartela, si pot efectua apeluri de pe tableta, cu ajutorul cartelei?