| MrAnime a întrebat:

Care e mai bun?
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E280 @ 2. 00GHz 2.00GHz
&
Intel® Pentium® 4 Processor 3.00 GHz

9 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Ce socket ai la procesor?
Daca vrei sa schimbi procesorul probabil va trebui sa schimbi si placa de baza(daca vrei sa pui ceva mai bun), poate si memoria(daca ai DDR 2).

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Intel® Pentium® 4 Processor 3.00 GHz.

| tofanlucian12 a răspuns:

Iti dai aseama ca dual

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

E280 dual

| Idle a răspuns:

Intel Pentium Dual CPU e mai bun pentru ca are doua nuclee de 2.00 GHz si poate ajunge pana la 4 GHz.

| mentor a răspuns:

Pentiumul e mai bun...dar mai ibine iti iei un core 2 duo de 2.4 ghz

| mentor a răspuns:

Intel pentium ii ssingle core si nu-i bun chiar daca are frecventa de procesare mai mare. Iati e280-ul

| Moooniii a răspuns:

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E280 @ 2. 00GHz 2. 00GHz mie mi se pare mai bun decatIntel® Pentium® 4 Processor 3.00 GHz. Funda?

| alindinca77 a răspuns:

Normal ca Intel® Pentium® 4 Processor 3.00 GHz