| sebastian1331 a întrebat:

Salut, care este cea mai buna marca de Laptop?

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu este corect adresata intrebarea. Nu exista o marca mai buna. Ai putea intreaba asta, doar daca acea firma ar avea 1 si numai 1 model. Dar asa, iei dupa performante. Oricum, fiecare are atuurile si minusurile lui.

| Nestle a răspuns:

Alienware!

| DrDeath a răspuns:

Apple,ultimul laptop scos de ei are cele mai inalte standarde.

| chelie91ptm a răspuns:

Suzuky, bmw

| Ruxuletz a răspuns:

Sony, evident! laughing

| Ra1nman a răspuns:

Mentionez ca urmatoarea parere este strict persoanala: Toshiba. Am vazut fel de fel de laptopuri pana acum insa nici o marca nu m-a impresionat atat de mult ca Toshiba. Sunt laptopuri foarte bune si rentabile, cu un raport calitate-pret foarte bun. Cu toate acestea trebuie sa ti minte ca fiecare brand are si oi negre. Nu e o litera de lege ca toate laptopurile de la Toshiba sa fie extraordinare, sau toate masinile facute de Ferrari sa fie extraordinare. Repet, asta este strict parerea meabig grin.

| Lovemebabybee a răspuns:

Buna,la momentul actual cea mai buna marca de laptop este Apple, urmat de Sony Vaio happy Funda?

| Luiza_4982 a răspuns:

Apple :d

| Lucian_1182 a răspuns:

Nu exista "cea mai buna marca de Laptop". Daca ai bani putini si vrei performanta uitate dupa un Acer...dar daca iti permiti ia-ti un Lenovo ThinkPad scump sau un Lenovo scump

| k1nder_7427 a răspuns:

Apple!

| FuzzyMind a răspuns:

Apple este cea mai buna marca pana in momentul acesta si nu numai de laptop-uri ci si alte sisteme de calcul unde este inclus si desktop-ul (cel de birou). Iti recomand sa iti cumperi un Apple numai daca doresti sa ai stabilitate si lucrezi intr-un domeniu cum ar fi DJ sau designer etc. unde este nevoie de asa ceva. Si bineinteles, trebuie sa stii sa folosesti si sistemul de operare MAC OS X, acesta oferind acea stabilitate de care am spus mai sus. Dezavantajul ar fi ca pretul este prea mare. Daca vrei sa rulezi numai Windows, iti recomand Sony. Bafta!