| Dogx a întrebat:

Salut,care este cel mai bun antivirus free?
-la firewall trebuie sa ai pe privat sau public?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Pai daca esti pe public poti risca sa fi hackuit daca e o retea slab protejata. Daca pui privat mai greu te hackuieste cineva. Av - bitdefender.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Avira desi eu cred ca cel mai bun e utilizatorul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru Pc/laptop, îţi recomand Avast GRATUIT în limba română;)

Îl poţi descărca de la linkul oficial :
https://www.avastantivirus.ro/download-antivirus/

Eu îl am de vreo 6-7 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| Radu284 a răspuns:

Avira nu, e o porcarie, am luat un virus fara nicio problema cu Avira activat.

Bitdefender mi se pare cel mai bun, plus ca e si romanesc happy

| SasNetRomania a răspuns:

Daca ai router nu mai trebuie sa ai firewall.
cel mai bun free resutse si protectie este avast.
Daca vrei ceva mai heavy in resurse ia-ti malware bytes sau bitdefender.

| blAster85 a răspuns:

Eu personal folosesc avast de vreo 8 ani. Sunt multumit.

| mariusQ a răspuns:

Cel mai bun ativirus free este AVG ..eu il am si nu am nici o problema.

| MegaAndrex a răspuns:

Încearcă Avira sau AVG sau varianta free la Anti Malwarebytes