| annonymous a întrebat:

Salut, care firma de laptopuri este mai buna? DELL SAU HP?
ce parere aveti de aceste laptopuri
Dell - http://olx.ro/......1sJ09.html cu garantie 6 luni

HP - http://www.tocmai.ro/......32522.html

rog raspuns doar de la cei care se pricep.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

HP! Fugi de Dell! Acer si Dell sunt pline service-urile de ele!

| annonymous explică (pentru K0sti):

Zi-mi despre Lenovo ce crezi, am vazut pe ent numai pareri ca sunt cele mai proaste dupa HP laughing

| K0sti a răspuns (pentru annonymous):

Daca e sa te iei dupa ce vezi pe net...ramai fara laptop! Lenovo sunt ok, numai ca sunt ceva mai scumpe. IBM, Lenovo recomand de asemenea! Nu recomand iarsi Toshiba! Ai de ales asa, ti le spun in ordinea preferintelor mele, legat si de experientele avute cu diverse modele dat fiind ca lucrez in domeniu: Asus, Lenovo (sau IBM), HP! Eventual Sony! De restul poti sa uiti!

| MariusSB a răspuns:

Salut!

Cu siguranta DELL, eu am laptop de la ei si sunt extrem de multumit.HP are tata...si al meu se misca mult mai bine.

Bafta!

| annonymous explică (pentru MariusSB):

Despre Lenovo ce crezi?

| MariusSB a răspuns (pentru annonymous):

Dupa parerea mea e o firma foarte buna.O prietena a avut de ales dintre Lenovo si SONY...a ales Lenovo.