| catalinmen a întrebat:

Salut care pc e mai bun creau sa imi cumpar STEM IT MYRIA GAMEON V10, AMD ATHLON X2 340 3. 2GHZ, 6GB, 1TB, AMD RADEON R7 240 2GB DDR3, LINUX
Cod produs: CLCMYRGAMEON sau celalaltISTEM IT MYRIA STYLEV8, AMD RICHLAND A8-6600K 3.9GHZ, 6GB, 1TB, AMD RADEON HD 8570D, LINU sauSISTEM IT MYRIA LIVE V27, INTEL CORE I3-4130 3.4GHZ, 4GB, 500GB, INTEL HD GRAPHICS 4400, LINUX care e mai bun pentru jocuri asa sa ruleze astea mai noi cat de cat

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

Iti sugerez acesta:
STEM IT MYRIA STYLEV8
Acestea sunt componentele explicate usor.
CPU: 3.9 quad Core
Video: 730 MHz, 2GB (Ala R7 e un pic mai buna placa video)
Ram: 6GB
HDD: 1 Tera (1000 GB)

Sper sa fi fost de ajutor! happy

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Termina cu prostiile, si spune-mi ce buget ai pentru sistem.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri cauta ceva cu un procesor grafic mare.

| TwiSt1997 a răspuns:

Niciunul nu e foarte bun, te duci pe medium la o rezolutie bunicica.Primul,celelalte doua au video integrat.Mai degraba mai stai pana de bf, poate mai strangi si niste bani, si se mai si ieftinesc(sau reduceri).

| catalinmen explică:

Asta e bugetu

| catalinmen explică:

Newlifegaming da vreau sa i pun o placa video dedicata de 3 gb atunci ar merge ceva jocuri pe el

| catalinmen explică:

?