| alex2009 a întrebat:

Salut caut microsoft ofice 2003 am gasit unul dar imi tot da sa instalez tot felul de obtiuni de ce oare nu este ca la microsoft ofice 2007 un simplu click si incepe sa se instaleze? va rog dati-mi o adresa de unde sa iau unul din 2003 simplu de instalat fara sa te intrebe tot felul de chesti. M ultumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mare lucru ca si eu am la fel. Instaleaza doar office 2003 si gata, ignora celelalte lucruri care se pot instala, instaleaza doar doar prima optiune. Cred ca la prima optiune spune "office 2003 sau doar "office" ca nu mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google.com :instalare pps 2003.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii usor sal instalezi happy. numai sa-l gasesti pe net big grin