| hoLigan a întrebat:

Salut ce are masina de spalat este zanussi si cand ia apa spala o da afara si a 2a ora cand ia apa nu mai spala nu mai da afara apa doar sta pe loc ce are? l-am curatat acolo jos dau funda!

2 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Posibil pompa evacuare gripata,poate ai bafta si sunt cine stie ce mizerii prinse prin paletele pompei.
Ps nu doresc funda rasp a fost ca o comp pentru ce a spus Andra
Bafta sa dai de un meserias bun, eu zic cind il chemi sa zici ce rugaciuni stii, musai piesa originala din magazin poti da o cautare dupa modelul masinii sa vezi cit costa pompa sa nu te jupoaie de viu

| AndraNicoleta a răspuns:

S-a stricat pompa. Trebuie inlocuita.
Am patit si eu asta.