| YoChriss a întrebat:

Ce diferente exista intre versiunile de Windows 7 (Starter, Home Basic, Home Premium, Proffesional, Enterprise si Ultimate)? Am auzit ca la Home Basic si Home Premium nu poti avea mai multe programe deschise simultan. Care ar fi dezavantajele daca as trece de la Ultimate la Proffesional?

1 răspuns:
| OvidiuDrg a răspuns:

Ultimate e versiunea perfecta, cea folosita de gameri. Diferentele dintre ele nu sunt prea mari, in general chestii de design, task bar-ul... In orice caz, nu am auzit de dezavantaje la ele...Aici depinde de ce pc/laptop ai.
Ma rog, ULTIMATE sa traiasca...