| catalin033 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati? Sunt genul de persoana care nu este obsedata de jocuri insa mai joc jocuri gen cs, samp, minecraft insa as incerca si jocuri mai noi, lucrez destul de mult in PhotoShop, cred ca o placa video de 1-2 gb ar fi buna. As vrea o autonomie destul de mare 5-6 ore ( nu vreau sa stau cu cablul de alimentare langa mine ). Am un buget de 2500.

4 răspunsuri:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Poftim unul super cu procesor Intel core i5 si placa video de 2gb si rami 4gb:
http://www.emag.ro/......DPHCLBBBM/

| catalin033 explică (pentru Damian_Roland_1996):

Nu stiu ce sa zic. cam putina memorie ram laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin033):

Pai la ce iti trebuie mai mult rami daca ai zis ca nu joci jocuri? mai mult de 4 ar fi in plus aiurea. nici macar placa video nu trebuie de 2gb.

| Damian_Roland_1996 a răspuns (pentru catalin033):

Atunci poftim unul cu mai multa memorie ram...dar mai scump putin: http://www.emag.ro/......DVKRXBBBM/