| LNK a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG GD510? As vrea sa mi-l cumpar peste cateva zile, dar intai vreau sa stiu cum vi se pare.
Ce parere aveti despre durata bateriei, pozele facute, calitatea sunetului etc?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ems a răspuns:

Eu am, si sunt multumita de el. Touchscreen-ul merge [inca nu l-am scapat pe joshee hee], sunteul e bun, face poze clare, durata bateriei nu e foarte lungathinking Oricum mi se pare ca merita. happy

5 răspunsuri:
| LNK explică:

Cat despre touchscreen, este rezistent? Raspunde intocmai la comenzi?

| ChRoM a răspuns:

Sincer cea mai interesanta chestie la el este carcasa speciala cu care il incarci la soare si butonul acela in rest nu e cine stie ce

| catty443 a răspuns:

Verisorul meu are LG gt510, si nu prea e multumit de el, vrea sa-l vanda[ in caz ca nu l-a dat inca.thinking ]
ma rog, dar am auzit si de la un prieten ca lui ii place.acum depinde ce pretentii ai. dar eu ti-as recomanda un telefon cu taste. oricat de multa grija ai avea de cele cu touch screen tot se strica.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun telefonul! imi place

| maryyyaaa a răspuns:

E un telefon finutz si arata bine pe mov... durata bateriei e destul de lunga, face poze bune (doar ca nu are blitz) si se aude misto... asta e doar parerea mea happybig grin