| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre urmatoarea configuratie? http://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/429/
Are potential de oc si cooler?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel dvd e prea slab...

pune unul mai calumea de la Asus.

Tu nu ai nevoie de oc pentru ca reduci durata de viata a peocesorului.

Si in plus acel procesor poate sa duca orice joc fara oc.

Serios frate?

Toata ziua stai si intrebi aici si nu iti cumperi nimic

| bogdan12321132231 explică (pentru anonim_4396):

Ma informez, probabil ca conteaza si placa de baza pentru 100 de lei macar sa fie z170 am facut alta config iese 50 de milioanehttp://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/430/
Si asa fara iese 47 de milioane fara sa fie construit de oc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Mai bine iti iei cea de 47 si de restul banilor iti iei 60 kg de carne de porc...ca sa nu mori de foame

| bogdan12321132231 explică (pentru anonim_4396):

Da laughing si o fac la gratar pe calculator cand ajunge la 60 grade.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Da...

Incerca sa realizezi ca ce vezi acolo nu te ajuta cu nimic.

Nu sunt decat niste imagini banale care la unii le creaza p, acere sa le vada de mii de ori pe zi.

Tu mai bine iti faci provizii ca ai vazut ca e pe cale sa inceapa razboiul si atunci calculator mananci.