| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salut, ce pc pot face (ma refer la componente) intr-un buget de 130.000 lei? Va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa iti iei calculator de 28.000 euro? te angajezi la NASA?

| BogdăneI a răspuns (pentru suntserios):

Muta NASA la el acasa laughing

| Sarcopt a răspuns:

Ce fel de componente?

| AlexanderMcQueen a răspuns:

Pustiule, vizezi cai verzi pe pereti? Un PC bun ti-l faci "avion" cu 30 de milioane lejer. Stai cuminte little gamer ca altii n-au ce manca sau cu ce sa mearga la scoala.

| Medvig_Andrei_1995 explică:

Ma eu ma refeream la o suta treizeci de milione cam 3-4 mi de euro da na nu se intelege

| suntserios a răspuns (pentru Medvig_Andrei_1995):

Si de unde sa stim noi la ce te gandesti tu cand ai scris mare si lat 130.000?

Si ala de 3000euro tot calculator pentru NASA e