| ooAndrewoo a întrebat:

Ce placa video imi trebuie pentru un calculator " Dell Optiplex Gx 260"?

E buna si asta?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Din ce scrie pe site-uri, sistemul tau suporta placi video AGP. Descarca Aida64 sau apeleaza la un service pentru a confirma aceasta sau pentru a primi recomandarile necesare.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Pai pentru AGP cea mai buna placa video care o poti lua este amd ati radeon hd 4670 varianta pe agp

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Cel mai bine ia codul de pe placa de baza, la fel si codurile de pe socket si mergi la un magazin specializat.