| Habsen a întrebat:

Ce program imi recomandati pentru a edita videoclipuri? Inafara de camtasia studio!
Funds!

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Salut, cele mai bune programe de editare video după mine sunt :
1) Sony Vegas ( trebuie sa cumperi cheie de licență ca să îl folosești ), e cel mai bun.
2) PowerDirector 13 (îl poți folosi in trial 30 de zile ), poți edita filme să le faci în 3D etc.
4) WonderShare video editor ( este gratuit și destul de bun are foarte multe funcții de editare)