| kMirke a întrebat:

Ce recomandati sa cumpar Xbox sau PlayStation?

Vreau calitate, nu conteaza pretul!

Si argumentati de ce

9 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Ma astia care ati zis PC omu' a cerut clar PS ori Xbox nu PC, Xbox sau PS. Poate omu vrea consola pentru ca are PC.
Asa revenind la subiect eu recomand PS4 deoarece are multe jocuri exclusive si foarte tari, printre cele mai cunoscute sunt Uncharted si God of War pe cand Xbox are un joc cunoscut acela ar fi Halo. Totusi eu iti mai recomand sa ti cont si de ce consola au prietenii tai deoarece conteaza foarte mult daca vrei sa te joci cu ei online
BAFTA

| CuriousStuff a răspuns:

Daca vrei calitate si nu conteaza pretul ia-ti un PC de gaming laughing Grafica mult mai buna si poti sa faci mult mai multe lucruri pe el

| Gonrax a răspuns:

Pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps4 neo.

Se lanseaza in noiembrie si vei avea o grafica de pc pe ultra fara aa in 1080p (full hd) 1920x1080.

Extraordinara consola. laughing

| Celcareajuta a răspuns:

E ft subiectiv, ambele iti ofera o experienta deosebita in utilizare.

Eu aleg PS pentru calitatea Sony care nu m-a dezamagit pana acum.

| Nume2 a răspuns:

PC - putere grafica mult mai buna.

| jon987654321 a răspuns:

Ps4,am jucat ceva timp pe el si era pe un led imens se vede super.

| Chiriac_Alexandru_2002 a răspuns:

Ia-ti un pc {calculator} bun si iti merge pe ala toate

| XbrObaCK a răspuns:

PlayStation ca am si eu ps4 si joc gta5, NSF etc.
Buna grafica!
Iti recomand!