| vikloth a întrebat:

Salut
Ce sa aleg intre un HTC desire 310 si un Samsung galaxy gand neo?
Nu ot sa ma hotarasc ele sunt cam la fel de bune, singura diferenta este la memoria ram, 512 la HTC si 1 gb la Samsung si inca o diferenta la aspect
Cu HTC as iesi cu vreo 150 lei mai ieftin

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand Neo este mai bun.Garantez big grin

| vikloth explică (pentru deliqventa13):

Tot la Samsung ma batea si pe mine gandul dar mi-a bagat un tovaras in cap ca HTC are grafica mai buna

| deliqventa13 a răspuns (pentru vikloth):

Multumesc pentru fundita big grin :* Sa il folosesti sanatos happy

5 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Samsung galaxy gand neo este mult mai smecher in realitate. sunetul este super si arata de milioane fata de Htc 310

| QweRty777 a răspuns:

Samsung

| DanduSilviu2000 a răspuns:

Iti zic sa cumperi Samsung galaxu gand neo deoarece e mai bun.