| Mark2012012 a întrebat:

Ce tableta cu sistem de operare android imi recomandati sa cumpar?
Tableta trebuie sa contina cel putin urmatoarele date tehnologice: sistem de operare android 4, 1 GB RAM, dual core, 8 GB memorie interna si sa aiba slot loc pentru cardul sim.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Samsung Tab 4, si iPad. Iti spun pe ce am umblat si mi s-au parut WOW.

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Tab 4 de 7 inch e ok ca are bateria mare. Dar procesorul si memoria ram putin mai agata in unele jocuri.

| StochitaCatalin a răspuns:

Eu iti recomand un tf700t big grin E o tableta geniala.

| Mark2012012 explică:

Recomand orice tableta Samsung Tab care are versiune LTE. Este ca un mini notebook cu slot pentru sim