| NoName0206 a întrebat:

Salut, ce telefoane SAMSUNG cu touchscreen (pana in 800 de lei) imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Samsung 525 Wave----> http://www.gsmarena.com/samsung_s5250_wave525-3400.php.Acest Samsung este cel mai bun care se incadreaza in suma aratata mai sus\

6 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Samsung omnia i900 16GB

| IustinaSiAtat a răspuns:

Samsung cu taste.e ff bun.eu am unul si costa doar 300smug

| Xexma a răspuns:

Orice ai face nu cumpara Samsung Corby. e cel mai varza telefon cu touchscreen. daca iti place sa trimeti multe sms-uri o sa dai cu el de pamant laughing... are face zand o ia razna big grin

| DanceIsMyLife a răspuns:

Corby

| kittycrina a răspuns:

Samsung galaxy 5500.il gasesti pe site-ul Emag la 5 milioane jumate...cam asa...e super, are Android si site-ul asta e foarte bun : EMAG.RO pentru ca transportul este gratuit oriunde

| vlad444 a răspuns:

Recomand Samsung young 450 lei sau la reducere 350 lei foarte bun telefonul